Te juba üle kuu aja ei tea, mis toimub.

Mul polnud vahepeal läpakat. Siis polnud netti. Siis polnud jällegi aega ja eks ma olin veidi laisk ka! Aga ma pole oma blogi unustanud. Nii palju võin kohe öelda, et toitumist ma enam ei jälgi nii, nagu kava ette näeb. Ja õnneks pole suurt midagi hullu juhtunud ka. Vahel olen Õgardiina ja vohmin nii mõndagi uskumatut sisse, kuid suurema osa ajast on asi kontrolli all. Kui ma ühel päeval käega lõin, tundsin, et reaalsem ja lihtsam on kuulata oma keha ja käituda nii nagu ta parasjagu ütleb. Loomulikult olen olnud tubli ja poes käies öelnud kümnest korrast üheksal suurele Fazeri šokolaadile EI! Milka uuele Oreo šokolaadile ütlesin ükspäev JAH, nii hea oli! 🙂 Kui kava jälgisin, siis kindlasti oli näha, et läksin õhemaks ja kergem oli olla, kuid ma ise tean, et sarnase vormi saavutan ka lihtsalt trenni tehes. Miks kava jälgimine otsa sai? Kui ma selle küsimuse endale esitan, siis vastuseks oleks, et ju siis pole ma veel nii lootusetus seisus oma kehaga, et tõsiselt ja päriselt pingutama hakata. Samas see vastus on ju loll. Parem toit – parem elu. Kui jälgid, mida sööd, on ju siiski enesetunne ja tervis parem, mitte ei loe ainult kaotatud kilod. Seda ma tean peaaegu kindlalt, et ühegi KAVA järgi ma enam elama ei hakka. Võimalik, et ühel päeval võib selleks olla suurenenud vajadus, a la pärast lapse sündi vms. Kuid minu puhul kurk ja tomat elustiiliks ei saanud. Pigem ikka liikumine-liikumine-liikumine. Jooksmine on mu elu osa juba vähemalt 10 aastat või veidi vähem ja see on tegevus, mis on külge jäänud. Ma TAHAN jooksmas käia. Sellega on juba kõik öeldud. Kui kellelegi tundub, et ma üritan end välja vabandada, siis ei. Pole millegi eest  vabandada, kuna ma ei tunne end süüdi. Proovisin – ei istunud! Kogu moos.
Poolmaratonipäev Riias läheneb, lisandus ka SEB maijooks. Asi seegi! 🙂

Ma olen alati arvanud, et igasugused 30-päevased väljakutsed on üks hülgemöla… kuni proovisin ise ühte!

-> http://www.live-active.ee/artiklid/sinu-eesmark/30-paeva-treeningkava.htm?t=a

Päris ruttu näeb tulemust, keha läheb toonusesse. Proovige ka! Ma olen poole peal 🙂

Lisaks muudele toimetustele hakkame järgmisel nädalavahetusel viiendalt korruselt alla kolima, teise maakonda ja kolmandale. Igapäevane trepitrenn jääb poole lühemaks, kuid uues kohas pidi maja taga metsarada olema, nii et ühtki vabandust trenni mittetegemiseks ma isegi parima tahtmise juures tuua ei saa! Rõdult alla ja jooksma 🙂

Lubab käesolevaks nädalaks ilusat ilma (mitte et ma seda usuks), kuid mulle tundub, et kes tänaseks liiga kauaks diivanile kössitama on jäänud, peaks nüüd hea põhjuse õue minemiseks leidma küll.

Ja kui grillite, grillige kana!

Päikest!

_MG_7775

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s